Inženýrská činnost

Rozpočty a kalkulace
  • Posouzení cen dodavatelských firem, kontrolní rozpočty staveb
  • Finanční porovnání variant stavebních prací
  • Orientační propočty finančních nákladů staveb
  • Zpracování výkazů výměr a soupisů prací pro ocenění ve výběrovém řízení
  • Stavební rozpočty a kalkulace staveb
Činnost koordinátora BOZP na stavbě

 

S námi to zvládnete

Základní předpoklad pro úspěšnou realizaci stavby je dobré plánování, řízení a kontrola díla během výstavby. Pokud je tato činnost prováděna kvalitně, pak je minimalizováno riziko právních a realizačních chyb, víceprací a budoucích reklamačních závad stavby. Proto Vám firma STAVING nabízí nejen fyzickou realizaci staveb, zámečnických konstrukcí, dodávek betonu, ale i inženýrskou činnost. Máme široký tým zkušených odborníků s mnohaletou praxí ve stavebnictví, s autorizacemi pro pozemní stavby a konstrukce, kteří jsou připraveni pomoci Vám při přípravě a realizaci Vaší stavby.

Nabízíme také činnost koordinátora BOZP na stavbě, stavební dozor investora nebo zajištění stavebního povolení. Dlouhodobě spolupracujeme s projektanty a dokážeme zajistit všechny fáze stavebního díla od nákupu parcel, přes projekt, územní řízení, stavební povolení, vlastní výstavbu a kolaudaci stavby. Oblast naší působnosti je Jičínský region a přilehlé okolí - Hořice, Lomnice nad Popelkou, Sobotka, Lázně Bělohrad …

Pokud se chystáte stavět a nejste si jisti všemi náležitostmi a formalitami nutnými pro výstavbu, pak nás neváhejte kontaktovat!